Ми раді вітати Вас на веб-сайті видавництва «Знання України»!

Logo_ZnannyaВидавництво «Знання України» - це колектив висококваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом підготовки та видання книг, підручників, посібників, монографій, науково-популярних брошур, журналів та власною потужною поліграфічною базою.
Наші видання неодноразово експонувалися на всеукраїнських і міжнародних книжкових виставках. Колектив видавництва приділяє увагу кожному авторові та замовнику (незалежно від тиражу та вартості робіт), усі замовлення виконуються на високому професійному рівні.

«Знання України» здійснює видавничу та книгорозповсюджувальну діяльність з серпня 2000 р. Офіційне внесено до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції 11.10.2000 р. (свідоцтво ДК №217). Також видавництво надає поліграфічні послуги: підготовка та друк авторефератів, монографій та збірок статей науковців, найрізноманітніших навчальних посібників, підручників та брошур.

Ми вважаємо, що система освіти нашої країни є запорукою її подальшого розвитку. Саме тому значна частка нашої уваги приділяється освітньої книзі: від шкільного підручника до монографій провідних освітян і науковців. Наші автори – провідні вчені, викладачі, керівники семінарів і шкіл з підвищення кваліфікації спеціалістів із різних галузей народного господарства, провідні фахівці бізнесових структур. Відтак видавництво співпрацює з Київським економічним університетом ім. Вадима Гетьмана, Київським національним університетом ім. Тараса Шевченка, Національним педагогічним університетом ім. М. П. Драгоманова, Кримським гуманітарним університетом, Університетом сучасних знань, Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України, Національним інститутом стратегічних досліджень та іншими.

Створення книг завжди важкий процес. Координація дій чисельного колективу авторів, редакторів, коректорів, верстальників, художників потребує значного напруження сил та уваги. Із почуттям великої вдячності за виявлене терпіння колектив видавництва висловлює надію на подальшу плідну співпрацю з нашими постійними авторами та запрошує до співпраці нових. Завдяки Вам видавництво існує, розвивається і з оптимізмом дивиться у майбутнє!

Книжкову продукцію видавництва можна придбати через мережу роздрібної книжкової торгівлі, а також – безпосередньо у видавництві. Значною мірою нашим успіхам сприяють також наші партнери – книготорговельні організації та приватні підприємці, які займаються розповсюдженням літератури. Можливо, ознайомившись з каталогом наших видань Ви відчуєте потребу й можливість співпраці з нами. Будемо раді!

Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.

Читайте наші книги, збагачуйтесь знаннями. А також — пропонуйте нові ідеї, варіанти співпраці. Разом з Вами ми досягнемо успіху!

Полиграфия от нашей компании – это опыт работы в данной сфере с 2000 года, широкий спектр качественных услуг оперативной полиграфии, ксерокопирования, офсетной печати. Кроме этого мы оказываем редакционно-издательские услуги: литературное редактирование, компьютерная верстка и т.п. Кроме высокой оперативности есть еще одно весомое преимущество, позволяющее нам твердо занимать устойчивые позиции на этом рынке – максимально уравновешенное соотношение цены и качества.

Печать авторефератов – проблема, которая возникает у всех соискателей перед защитой. Мы готовы взять эти заботы на себя. Все, что нам нужно для выполнения вашего заказа – файл автореферата на любом электронном носителе и его распечатка на листах А4 формата.

«Знання України» плідно співпрацює на ринку навчальної й науково-популярної літератури з багатьма книготорговельними організаціями, бере активну участь у виставках-ярмарках книжкової продукції . Ми готові до співпраці на взаємовигідних умовах і впевнені, що всі, хто звернувся до нас хоч раз, стануть нашими постійними партнерами!

Видавництво «Знання України» запрошує до співпраці авторів різних літературних жанрів. Ми розглянемо усі ваші пропозиції, надіслані на поштову або електронну адресу видавництва чи за допомогою форми, що розміщена нижче, разом із анкетою автора.

Скачать шаблоны joomla 3.4.